• Howard Gee

    Principal
  • Shirin Petit

    Head of Primary
  • Camille Gautier

    Head of Secondary
  • Declan Sharp

    IB DP Coordinator
  • Akash Raut

    Cambridge International Program Coordinator and Exam Officer
  • Matthias Heinrich

    Head of German Section
  • Melanie Wilton

    Learning Leader ICT Primary KS2 (Grade 2)
  • Lily Allison

    Group 1 Learning Leader for Language and Literature
  • Angharad Davies

    Group 5 Learning Leader for Mathematics
  • Martine Durade

    Group 2 Learning Leader for Language Acquisition
  • Kamaljeet Jaiswal

    Group 4 Learning Leader for Science
  • Pooja Sudhir

    AGroup 6 Learning Leader for Creative Arts
  • Junie Michel

    Learning Leader Group 3 and History teacher
  • Maria Kurkova

    Foreign Language Learning Leader Primary
  • Lorna Shandley

    Learning Leader English Primary and grade 3 teacher
  • Audrey Carvalho

    Mathematics
  • Shruti Kulkarni

    Mathematics and Science
  • Ami Shah

    Primary (Grade 4/5 )
  • Anisha Agerwala Seth

    Primary (Grade 4/5 )
  • Anushi Divan

    Biology
  • Fareen Qureshi

    History & Geography
  • Helswind Brockmeyer

    German as a Foreign Language
  • Lakshmi

    Grade 1 Learning Support
  • Lisa Mallett

    Music
  • Love Trivedi

    Physics, Maths & CAS Coordinator
  • Mohan Jaiswal

    Physical Education Aurum House
  • Nancy Pavaskar

    EYFS Teaching Assistant
  • Nanda Rane

    Primary (Grade KG)
  • Sakshi Jaisingh

    EYFS
  • Sally Neville

    Art teacher
  • Sarah Hatia

    Key Stage 1 (KG)
  • Stefanie Handschuh

    Deutsch
  • Vanisha Karia

    German as a Foreign Language
  • Wendy Mendes

    FS1
  • Nitya Gopaldas

    English as an Additional Language
  • Rachel Waters

    Youth mentor and PSHE
  • Sarah Burskar

    German teacher Garden Campus
  • Ilse Goshus

    Grade 5 teacher
  • Bivash Chakraborty

    Chemistry teacher
  • Anupama Rodrigues

    French teacher
  • Karishma Nichlani

    EYFS teacher
  • Siya Lund

    EYFS teacher
  • Shaagrika Kohli

    EYFS teacher
  • Pooja Kholia

    PE teacher Garden Campus
  • Bishal Rudra

    PE teacher Aurum House
  • Raima Shaik

    Teaching Librarian
  • Sarah Montague

    Design and Technology teacher
  • Hussam Khattab

    Grade 1 teacher
  • Neville Unwalla

    Facilities Manager
  • Nitin Gogia

    Admissions Officer and Head of Administration
  • Bonabelle Zuzarte

    Garden Campus administration
  • Renu Karmokar

    Accountant
  • Rohinton Commissariat

    IT Manager
  • Deepika Kadam

    Science Technician
  • Anthony Jaimongal

    Marketing Manager
  • Anita D'souza

    Admissions Secretary
  • Nikita Ambekar

    Accounts
  • Nikita Tambe

    Library Assistant
  • Supriya Shrirang Bhamid

    Accounts
  • Shilpa Kadam

    AU Administration
  • Agnelo Faber

    Transport Manager
  • Foram Nandu

    Administration assistant
  • Alisa Zgolaya

  • Alisa Zgolaya

  • Alisa Zgolaya

    Art Lorem ispsum
  • Alisa Zgolaya

    Art Lorem ispsum
  • Alisa Zgolaya

    Art Lorem ispsum
  • Alisa Zgolaya

    Art Lorem ispsum